KAMASAKI SET XXL S BATOHOM

Kód: 12045257
Akcia
Značka: EnergoTeam
–28 %
KAMASAKI SET XXL S BATOHOM
75,90 € –28 % 54,90 €
Skladom - dodáme do týždňa
Kamasaki XXL set s batohom - Existuje mnoho pomôcok, ktoré nám uľahčia čas strávený počas rybačky, pomáhajú nám svojou praktickosťou a funkcionalitou stráviť bezproblémový deň na brehu, navyše nám v mnohých prípadoch vedia napomôcť s uskladnením a prenášaním. V Kamasaki XXL sete s batohom za veľmi priaznivú cenu dostali miesto aj tieto pomôcky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamasaki XXL set s batohom

Existuje mnoho pomôcok, ktoré nám uľahčia čas strávený počas rybačky, pomáhajú nám svojou praktickosťou a funkcionalitou stráviť bezproblémový deň na brehu, navyše v mnohých prípadoch nám vedia napomôcť s uskladnením a prenášaním.

Predstavovaný set je univerzálne použiteľný, ponúka riešenie aj na divokú vodu. Sada začína Kamasaki XXL batohom, do ktorého sa zmestí každá krabička. Rybárska výstroj, oblečenie, alebo iné na vodnom brehu potrebné pomôcky sa do neho zmestia vo veľkom množstve. Vonkajšie vačky uzatvárané pántom a zipsom sa zas hodia na bižutériu a dokumenty. 

Popri taške sme do setu pridali výnimočne praktickú pomôcku k rybolovu v nočnej tme, multifunkčnú Outdoor solárnu lampu. Vďaka jej funkcionalite je mnohostranne využiteľná. Patrí k nej AC nabíjačka - možno ju používať s batériou, na vrchu umiestneným solárnym panelom možno nabíjať vnútorný akumulátor. Jej použitie rozširuje aj USB vstup. Super pomôcka, ktorá je základným nástrojom nočných rybačiek.

Pre splnenie základných požiadaviek ochrany rýb predstavuje dokonalé riešenie Kamasaki skladateľná podložka pod kapra, ku ktorému prislúcha aj jeden sak na kapra, napr. ak by sme naďabili v noci na kapra nášho života, tak v ňom rybu vieme uskladniť za účelom raňajšej fotografie.

Okrem fotografie potrebujeme vedieť väčšie ryby odvážiť. Aj na to sme mysleli, do sady sme pridali Kamasaki 40kg digitálnu váhu, ktorá váži v 10 gramovej stupnici presnú hmotnosť vylovených rýb.

Pred pustením úlovku je potrebné rany po háčikoch dezinfikovať. Preto sme do sady pridali Septocarp antiseptický sprej, aby sa pustenej rybe nestala žiadna škoda na zdraví.

Súhrnne ide o praktickú sadu zvyšujúcu pohodlie na vodnom brehu, ktorá ponúka priaznivé riešenia k rybolovu i k ochrane rýb.

Obsah sady:
- Kamasaki XXL batoh
- Kamasaki digitálna váha 40kg
- Kamasaki hodvábny sak na kapra 75x110 cm
- Kamasaki podložka pod kapra 100x60 cm
- Septocarp antiseptický sprej 30ml
- Outdoor Solar kempingová lampa

Dodatočné parametre

Kategória: VÝHODNÉ SETY
Kód tovaru: 12045-257
Obsah: XXL batoh + váha + sak na kapra + podložka pod kapra + antiseptický sprej + solárna lampa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: