Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

KAMASAKI TRIPOD SADA S EVA DRŽIAKOM NA PRÚT

Kód: 12045130
Značka: Kamasaki
–30 %
KAMASAKI TRIPOD SADA S EVA DRŽIAKOM NA PRÚT
32,90 € –30 % 22,90 €
Skladom - dodáme do týždňa
Sada Kamasaki Tripod Eva s držiakom prúta - V ponuke Kamasaki sa objavila Tripod sada, nástroj prinášajúci výnimočné riešenie za veľmi priaznivú cenu, ktorý si výborne zastane svoje miesto na takých pobrežných úsekoch, kde sa klasické vidličky použiť nedajú, alebo len ťažko. Na konci tripodu sa nachádza závitová hlava, do ktorej jednoducho zatočíme k nemu prislúchajúcu hlavu EVA so 6 rebrami, oceníme ju trebárs pri používaní picker prútov, aj pri love v tečúcich vodách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamasaki Tripod sada Eva s držiakom prúta


V ponuke Kamasaki sa objavila Tripod sada, nástroj prinášajúci výnimočné riešenie za veľmi priaznivú cenu, ktorý si výborne zastane svoje miesto na takých úsekoch brehu, kde sa klasické vidličky použiť nedajú, alebo len ťažko.

Nech je reč o kamennom brehu alebo o móle, kde je postavenie feeder prútov problematické, riešenie nám v týchto podmienkach ponúkne sada Kamasaki tripod.

Na konci tripodu sa nachádza závitová hlava, do ktorej jednoducho zatočíme k nemu prislúchajúcu hlavu EVA so 6 rebrami, oceníme ju trebárs pri používaní picker prútov, aj pri love v tečúcich vodách.

Váha produktu je 1,2 kg. Minimálna výška je 56 cm, nohy sa nachádzajú vo vzdialenosti 50 cm od seba. Základná výška je 90 cm, ale keďže sa dajú jeho teleskopické nohy nastaviť, možno dosiahnuť výšku 115 cm, čo môže byť osožné pri feeder love v tečúcich riekach. Vďaka nastaviteľným nohám ho možno stabilne postaviť aj na nerovnom povrchu.

Tento veľmi užitočný nástroj možno postaviť za 1 minútu, ani jeho prevoz nespôsobuje vážnejšie problémy.

Dokonalá voľba pre začiatočníkov i pokročilých, ak vodná plocha nedovolí použitie inej metódy, vďaka jeho priaznivej cene je dobrou voľbou pre darček, ktorýkoľvek mladý rybár sa môže tešiť tejto dokonalej viacfunkčnej pomôcke k feeder lovu.

Dodatočné parametre

Kategória: VÝHODNÉ SETY
Kód tovaru: 12045-130
Obsah: Tripod + Eva držiak prútov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: