Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

KAMASAKI VIDLIČKA NA SUMCOV ČIERNA

Kód: 77050076
Značka: Kamasaki
18,90 €
Skladom - dodáme do týždňa
Kamasaki čierna vidlička zo sintrovaného kovu na sumcov - Firma Kamasaki ponúka svoje kvalitné produkty v priaznivom pomere cena- kvalita. Časť jej produktov tvorí aj vidlička neurčená na každodenné použitie, ktorá ponúka výborné riešenie sumčiarom, pre umiestnenie prútov v stojatej forme. Tento kovový držiak je výnimočne robustný a trvácny výrobok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamasaki čierna vidlička zo sintrovaného kovu na sumcov - Firma Kamasaki ponúka svoje kvalitné produkty v priaznivom pomere cena- kvalita. Časť jej produktov tvorí aj vidlička neurčená na každodenné použitie, ktorá ponúka výborné riešenie sumčiarom, pre umiestnenie prútov v stojatej forme. Tento kovový držiak je výnimočne robustný a trvácny výrobok. Kamasaki čierna vidlička zo sintrovaného kovu na sumcov Firma Kamasaki ponúka svoje kvalitné produkty v priaznivom pomere cena- kvalita. Časť jej produktov tvorí aj vidlička neurčená na každodenné použitie, ktorá ponúka výborné riešenie sumčiarom, pre umiestnenie prútov v stojatej forme. Tento kovový držiak je výnimočne robustný a trvácny výrobok. Vďaka vypracovaniu sa ľahko zapichne do zeme, po následnom zabodnutí do zeme veľmi stabilne drží prút, aj pri zatiahnutej brzde odolá vehementným záberom sumcov. Popri silnom skelete aj jeden suchý zips zaručuje, aby sa v ňom umiestnený prút nedokázal posunúť dozadu počas záberov. Technické parametre: - Dĺžka: 76 cm
- Hmotnosť: 1,18 kg - Materiál: Maľovaná oceľ Výborný pomer cena-kvalita pre všetkých sumčiarov, pre umiestnenie prútov vo zvislej polohe.

Dodatočné parametre

Kategória: vidličky
Kód tovaru: 77050-076

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: