Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

KOÓS RYBÁRSKY PRÚT CATFISH MONSTER

Kód: 17393220
Akcia
Značka: Koós
75,79 € –33 %
KOÓS RYBÁRSKY PRÚT CATFISH MONSTER
75,79 € –33 % 50,78 €
Skladom - dodáme do týždňa

Detailné informácie

Podrobný popis

Sumčiarsky prút Koós Catfish Monster

Sumčiarsky prút Ferenca Koósa s názvom Monster (v dĺžke 220 cm a vrhacou tiažou 500-700 g) sa môže stať postrachom sumcov, keďže bol počas testovacieho obdobia úspešný aj v najkrajnejších podmienkach, v miestach s kríkmi, prerastených stromami, z brehu i z člna.
 
Kostra prúta a zmäkčená špička ľahko znáša aj najtvrdšie súboje na krátko medzi stromami prevísajúcimi koreňmi, kríkmi s kĺzavým plavákom.

Jeho zásoby síl sú dostatočné aj pri nečakaných situáciách a robia prút vhodný aj k morskému lovu veľkých rýb. K lovu pomocou vábničky sa odporúča používanie 400 g olova.

Výnimočne silný rad očiek so SIC vložkami: neexistuje taká sila, ktorej by nedokázali odolať.

K prútu sa odporúča rozmer pletenej šnúry v rozmedzí 0,32-1,2 mm.

 

Pri C akciových prútoch pracujú počas zdolávania najmenej 2/3 prútu, preto veľmi dobre pohlcujú a rozkladajú vznikajúce záťaže, vďaka čomu účinne otupujú výpady rýb, tadpovediac vypumpujú ryby, čím minimalizujú hrozbu odtrhnutia háčika - dokonalé pri zdolávaní veľkých rýb.Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou.Pri zdolávaní veľkých, agresívne sa brániacich rýb je dôležité, aby bol každý jeden prvok výstroja dostatočne kvalitný. Posilnené, odolné očká dobre zvládajú aj tvrdé a dlhotrvajúce zdolávania.

Dodatočné parametre

Kategória: Sumcové prúty
Kód tovaru: 17393-220
Prepravný Rozmer: 118,5 cm
Vrhacia záťaž: 500-700g
Dĺžka: 2,20 m
Hmotnosť: 460 g
Počet dielov: 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: