L&K PRÍVLAČOVÝ SET NA LOV SUMCOV PROFI

Kód: 12045501
Akcia
Značka: L&K
218,90 € –15 %
L&K PRÍVLAČOVÝ SET NA LOV SUMCOV PROFI
218,90 € –15 % 184,90 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Sumčiarsky prívlačový set Profi L&K

Každý prvok nášho setu je výbornou voľbou pre úspešnú prívlač, na základe odporúčaní Bélu Lukácsiho je doplnený o sumčiarsky Spin Blade a Ryobi navijak. V sete sa nachádza pletená šnúra, prút, navijak a nástraha.
 
Základ setu tvorí jeden Heavy 80-150 gramový SpinBlade, ktorého blank je podobne ako u jeho predchodcov, vyrobený z uhlíka IM12, možno ho do krajnosti zaťažovať. Ide o produkt prehnuteľný do dokonalého kruhu, s ktorým možno každý pohyb umelej nástrahy cítiť a sledovať.

Ryobi Ecusima Big Cat je navijak prémiovej kategórie k prívlačovému lovu sumcov a iných kapitálnych dravých rýb. Robustný pohon a zosilnený hriadeľ podporuje spoľahlivosť Ecusima Big Cat aj proti najväčším dravým rybám, ponúka maximálne splnenie aj tých najnáročnejších nárokov sumčiarov.

Dokonale odolá Aj najväčšej záťaži, v tom ho podporuje sila a stabilita uhlíkového brzdového systému Ryobi, ktorý je nadpriemerne hladký vo svojej kategórii, predsa však vyžaruje silu a dá sa podľa potreby jemne nastaviť. Brzdový systém bol doplnený ďalšími tesneniami, preto je vodoodolnosť zaručená.

Mnohých rybárov ruší, že farebné šnúry po niekoľkých náhodoch stratia svoj povlak a sú úplne biele. Pre L&K Fine Braid to neplatí. Aj počas dlhého používania maximálne len mierne vybledne, špeciálne povlaky sa z nej nevyderú tak rýchlo, ako u iných šnúr. Medzi očkami menej škrípe, čo je veľkou výhodou pre tých, čo sú na to citliví.

Nakoniec nesmie chýbať ani profesionálna sumčiarska nástraha, kde je pri 1 ks prémiovej karabínky L&K DuoLock Snap súčasťou setu balenie gumenej nástrahy Swimmin Grub i k nej prislúchajúce Legend Jig háčiky, ako aj legendárny 9 cm wobler Salmo Hornet, ktorý je dokonalý k prilákaniu aj tých najväčších dravých rýb na háčik.

Obsah setu:
- Prívlačový prút L&K SpinBlade 270 Heavy 80-150 g
- Navijak Ryobi Ecusima Big Cat 6500
- Pletená šnúra L&K Fine Braid 0,25 mm 150m
- 1 balenie gumených nástrah Mann's Swimmin Grub
- 1 balenie Legend Jig jig háčikov
- 1 ks Salmo Hornet 9 cm sumčiarsky wobbler
- 1 balenie L&K DuoLock Snap karabínok

Rukoväť prútu pokrýva dokonale priliehajúci portugalský korok, ktorý uzatvára kovová koncová zátka so záťažou, ktorá má dve funkcie: jednak chráni koniec prútu od poškodení a vyvažuje ho.

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné sety
Obsah: SpinBlade 80-150g 2,7m + Ryobi Ecusima Big Cat 6500 + príslušenstvo
V balení: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: