L&K RYBÁRSKY PRÚT NA PRÍVLAČ SPIN BLADE ELITE

Kód: 13133272
Akcia
Značka: L&K
od 72,34 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Varianta: Dĺžka: 2,7 m, Hmotnosť: 186 g, KS v balenie: 1, Počet dielov: 2, Vrhacia záťaž: 10-30 g
Skladom - dodáme do týždňa | 13133272
72,34 €
Varianta: Dĺžka: 2,7 m, Hmotnosť: 243 g, KS v balenie: 1, Počet dielov: 2, Vrhacia záťaž: 80-150 g
Skladom - dodáme do týždňa | 13139272
94,19 €

Podrobný popis

Prívlačový prút L&K Spin Blade Elite

Legendárne a osvedčené prívlačové prúty Spin Blade dostali nový, modernizovaný šat. Doplnené skúsenosťami Bélu Lukácsiho ponúkajú rybárom jednu z najlepších prívlačových sérií roku 2020.

Tento sortiment pokrýva snáď všetky nároky rybárov preferujúcich medium a ťažkú prívlač. Sú dostupné v 3 vrhacích záťažiach, ktoré sa od seba odlišujú farbami bandáží.

Blank je podobne ako predchodcovia z prémiového IM12 karbónu, ktorý možno extrémne zaťažovať, vytvára dokonale prehnutý produkt s ktorým možno sledovať a cítiť každý pohyb umelých nástrah.

Veľmi dobré štucňové riešenie použité aj pri starých sériách zaručuje spoľahlivosť. Držiak navijaka bol zmodernizovaný, na spodnej časti dostal upínací mechanizmus, ktorý výborne drží i najväčšie sumčiarske navijaky aj pri najťažších zdolávaniach.

Obľúbená lamelová zaťažiteľná rúčka samozrejme zostala, je dôležitá k nastaviteľnosti rovnováhy navijak-prút.

Nadpriemernú úlohu dostal v rámci série úplne nový prémiový rad NT očiek so Sic vložkami, ktorý okrem zvýšeného zaťaženia s pletenými šnúrami maximálne zamedzí aj náhodnému namotaniu šnúry.

Odporúčaný do stojatej i tečúcej vody. Dokonale sa hodí ku gumenej rybke-plandavke, ale ani dokonalé vedenie najväčších woblerov by nebolo prekážkou pre žiadny variant tejto série.

IM10 uhlíkové prívlačové prúty patria medzi najobľúbenejšie. Charakterizuje ich výnimočná kvalita a citlivý špic, ktorý zaznamená aj tie najmenšie zábery. Rýchlo tvrdnúci materiál umožňuje rýchle a úspešné zdolávanie aj na miestach s prekážkou či hustou vegetáciou.Stále viac rozšírenou je tzv. členená rukoväť. Jej podstatou je, že ju tvorí kvalitný korok a špongia, kombinácia ktorých zaručuje stabilné držanie trebárs aj s vlhkými či mokrými rukami. Takto vyhotovená rukoväť zabezpečuje sebaistý lov, či už je reč o nahodení, alebo zdolávaní.Skrutkový držiak je z dôvodu jednoduchej manipulácie jedným z najobľúbenejších typov držiakov navijaka. Jeho vzhľad sa samozrejme priebežne mení. Na tento prút sa dostala jeho elegantná obmena.Zo silícium-karbidu vyrábané, tzv. SIC očká vďaka ich nízkej hmotnosti a povrchu odolnému voči opotrebovaniu patria medzi najčastejšie používané typy očiek. Ich vynikajúce fyzikálne vlastnosti umožňujú ich využívanie aj pri splietaných šnúrach, pri ktorých odolávajú aj vysokej dracej sile.

Dodatočné parametre

Kategória: Prívlačové prúty
Prepravný Rozmer: 126 cm
Akcia: B
Počet dielov: 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: