MARUTO HÁČIK ODZ WEED SHOT ZH-12 TYPE P

Kód: 44110006 44110008 44110010 44110004 44110002 Zvoľte variant
Značka: Maruto
3,83 €
Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Odz séria háčikov sú najnovšími výrobkami japonskej spoločnosti Maruto. Vytŕča spomedzi nim jeden drop shot háčik, Weed Shot. Jeho zelenú farbu oceníme vtedy, keď ho budeme používať na miestach husto zarastených riasami a vodným rastlinstvom! Úplne splynie s okolím.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odz séria háčikov sú najnovšími výrobkami japonskej spoločnosti Maruto. Vytŕča spomedzi nim jeden drop shot háčik, Weed Shot. Jeho zelenú farbu oceníme vtedy, keď ho budeme používať na miestach husto zarastených riasami a vodným rastlinstvom! Úplne splynie s okolím. Podstatou metódy je, že háčik uviažeme nad koncové olovo, ktorý sa pohybuje voľne, popri tom, naše olovo ostane na mieste. Vieme loviť s veľkou presnosťou na vybranom mieste a čo je najdôležitejšie, naša nástraha počas dlhej doby zostane na tomto mieste. V prípade klasickej prívlače sa stane, že naša nástraha zotrvá len niekoľko sekúnd v "nebezpečnej zóne", kde predpokladáme záber. Jeho materiál je jedinečný, tenký a ľahký, avšak veľmi-veľmi silný! V prípade normálneho záseku je možnosť vyhnutia háčika nulová! A o tento istý zásek sa stará ostrý a trvácny hrot.Ramienka tvaru ucha sú od začiatkov obľúbeným tvarom. Používajú ho predovšetkým pri veľkých a stredne veľkých háčikoch. Ich viazanie možno vyriešiť jednoduchým clinch uzlom. Obľúbený u boilies a heeder rybárov.Jedna z najpoužívanejších foriem protihrotu, ktorých veľkosť závisí od tvaru, veľkosti a metódy použitia háčika. O jeho veľkosti možno povedať, že garantuje dokonalé zavesenie a optimálne držanie ryby, pričom zaručuje šetrné uvoľnenie ryby z háčika.

Dodatočné parametre

Kategória: Jigové háčiky
Kód tovaru: 44110-002

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: