PROMIX LIVER

Kód: PML00000
Akcia
Značka: Promix
10,01 € –30 %
PROMIX LIVER
10,01 € –30 % 7,01 €
Skladom - dodáme do týždňa

Detailné informácie

Podrobný popis

Promix Liver

Promix LIVER je najsilnejšia selektívna zmes na naozaj veľké ryby. V palete produktov nám chýbala letná zmes na veľkých kaprov s naozaj EXTRA účinkom. Tak sa narodila zmes LIVER.

V rybích zmesiach sme aj doposiaľ používali množstvo rybej múčky, veď v tejto kategórii pri dobrých zmesiach práve tá tvorí základ. V prípade LIVER sme túto hranicu zdvihli o jednu úroveň, tým ide o náš mix s druhým najväčším množstvom rybej múčky. Okrem množstva hrala dôležitú úlohu aj kvalita, preto sú chrbticou mixu 2 najlepšie sa rozpúšťajúce rybie múčky, ktoré disponujú najvyššou biologickou hodnotou. K nim sme primiešali najlepšiu rozpustnú hydinovú pečeňovú múčku, krvnú múčku a prémiové rybie oleje.

Okrem kvalitných prísad je dôležitý aj rozmer zŕn, pre selektívny účinok bol LIVER obohatený o hrubšie zrná, celé pelety. Počas namiešania je kvôli tomu a extrémnemu obsahu rybej múčky a rybieho oleja dôležité, aby sme ju pre dosiahnutie dokonalej konzistencie navlhčili v 2 alebo viacerých častiach.

TENTO MIX SI VYŽADUJE VEĽMI MÁLO VODY K ZAMIEŠANIU! JE DOKONALÝ VTEDY, KEĎ JE EŠTE SUCHÝ. POMER JE PRIBLIŽNE 2,5-3 DL VODY NA SÁČOK.

V ňom obsiahnuté prísady zvyšujúce chuť do jedla, aminokyseliny a bielkoviny rýchlo prilákajú ku košíku ryby z okolia.

Silnú vôňu má LIVER z pečeňovej, rybej, krvnej múčky a rybieho oleja, neobsahuje žiadne ARÓMY!

Dodatočné parametre

Kategória: Kŕmne zmesi
Kód tovaru: PML00-000
Balenie: 800 g
Typ: Liver

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: