PROMIX LIVER

Kód: PML00000
9 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Promix Liver

Promix LIVER je najsilnejšia selektívna zmes na naozaj veľké ryby. V palete produktov nám chýbala letná zmes na veľkých kaprov s naozaj EXTRA účinkom. Tak sa narodila zmes LIVER.

V rybích zmesiach sme aj doposiaľ používali množstvo rybej múčky, veď v tejto kategórii pri dobrých zmesiach práve tá tvorí základ. V prípade LIVER sme túto hranicu zdvihli o jednu úroveň, tým ide o náš mix s druhým najväčším množstvom rybej múčky. Okrem množstva hrala dôležitú úlohu aj kvalita, preto sú chrbticou mixu 2 najlepšie sa rozpúšťajúce rybie múčky, ktoré disponujú najvyššou biologickou hodnotou. K nim sme primiešali najlepšiu rozpustnú hydinovú pečeňovú múčku, krvnú múčku a prémiové rybie oleje.

Okrem kvalitných prísad je dôležitý aj rozmer zŕn, pre selektívny účinok bol LIVER obohatený o hrubšie zrná, celé pelety. Počas namiešania je kvôli tomu a extrémnemu obsahu rybej múčky a rybieho oleja dôležité, aby sme ju pre dosiahnutie dokonalej konzistencie navlhčili v 2 alebo viacerých častiach.

TENTO MIX SI VYŽADUJE VEĽMI MÁLO VODY K ZAMIEŠANIU! JE DOKONALÝ VTEDY, KEĎ JE EŠTE SUCHÝ. POMER JE PRIBLIŽNE 2,5-3 DL VODY NA SÁČOK.

V ňom obsiahnuté prísady zvyšujúce chuť do jedla, aminokyseliny a bielkoviny rýchlo prilákajú ku košíku ryby z okolia.

Silnú vôňu má LIVER z pečeňovej, rybej, krvnej múčky a rybieho oleja, neobsahuje žiadne ARÓMY!

Dodatočné parametre

Kategória: KAPRÁRINA
Balenie: 800 g
Typ: Liver
V balení: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: