PROMIX METHOD WAFTER PELLET MINI

Kód: PMWPMKK0 PMWPMTR0 PMWPMS00 Zvoľte variant
Akcia Novinka
Značka: Promix
6,90 € –30 %
PROMIX METHOD WAFTER PELLET MINI
6,90 € –30 % 4,83 €
Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Promix Method Wafter Pellet Mini

Pri vývoji Promix Wafter Pellet Mini bolo jednoznačným cieľom, aby sme mali riešenie v situáciách, kedy ryby berú len najľahšie a najmenšie nástrahy. Nástrahy prešli dlhým vývojom a testovaním, aby sa do vašich rúk, alebo presnejšie na váš tŕň, resp. do úst rýb dostali len tie najlepšie fungujúce a najúspešnejšie nástrahy.

U wafters nástrah možno rôzne interpretovať ich adekvátnu vztlakovú silu. S tou vieme pracovať o niečo ľahšie ako u pop-up nástrah. Wafter pelety po prieniku do vody plávajú, avšak ak ich napichnete na tŕň, ostanú na dne. Ak ich navlečiete zo zaokrúhlenej súdkovitej strany, bude v stojatej pozícii, tŕň bude vždy dolu.

Tým na to najjemnejšie vsatie bude čakať pod vodou super ľahký súdok, ktorý sa v okamihu ocitne v ústach rýb. Do pretekárskych podmienok je pri opatrnejšie sa kŕmiacich rybách táto pozícia neprekonateľná. Popri vztlakovej sile sa nepochybne tešia najväčšej dôležitosti výrazné farby a arómy. V palete sa nachádzajú tradičné fluo farby s pastelovými verziami. Tieto farby ponúkajú riešenie v takých situáciách, kedy krikľavé farby ryby odpudzujú. Také môžu byť napríklad väčšie a opatrnejšie ryby vo väčšom prúdení, alebo aj kapry hľadajúce potravu v čistých vodách. Aj z hľadiska farieb sme sa snažili odkloniť od tých zaužívaných. Preto u nás nájdete netradičné chute účinné aj v krajných situáciách. Tie sa po prieniku do vody okamžite začnú uvoľňovať z nástrahy a prilákajú ryby priamo na náš háčik.

Pri všetkých nástrahách sme popri arómach použili extra atraktory, akými sú napríklad sladidlá, aminokyseliny, špeciálne kyseliny, oleje, ktoré zvyšujú ich účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: