PROMIX PELETY METHOD 2MM

Kód: PMFBMP20 PMFCMP20 Zvoľte variant
Akcia
Značka: Promix
9,20 € –30 %
PROMIX PELETY METHOD 2MM
9,20 € –30 % 6,44 €
Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Promix Method pellet 2mm

Zloženie Promix method peliet bolo vytvorené tak, aby sme popri 35% obsahu bielkovín dosiahli čo možno najvyšší podiel ľahko stráviteľných uhľohydrátov. Tak vznikla veľmi komplexná zmes s obsahom všetkých dôležitých živín. Jej obsah bielkovín okrem najkvalitnejších rybích múčok dopĺňajú najkvalitnejšie rastlinné bielkoviny, medzi ktorými bol dôraz kladený predovšetkým na ľan a kukuričné klíčky. Disponuje vysokým obsahom vlákniny, ktorá zaručuje ľahkú stráviteľnosť.   

Bohatá na vitamíny a esenciálne oleje. Obsah oleja tvorí hlavne rybí olej, lososový a tuniakový, ktoré sú pre ryby ako magnet.

Ľahko sa namiešava. 800 g peliet potrebuje k dosiahnutiu dokonalej konzistencie pridanie 3,6-4 dl tekutiny, pretrepe sa v nádobe s vekom, alebo sa mieša rukou, kým nepreberie všetku tekutinu. Počas rybačky sa oplatí nepretržite navlhčovať, alebo miešať navlhčenými rukami. Najúspešnejšia je vtedy, ak je jej povrch vždy trochu vlhký.  

Po prieniku do vody po 8-12 sekundách exploduje takmer výbušne. Tento čas je postačujúci k tomu, aby aj v hlbších jazerách dosiahol košík dno pred rozpustením. Z peletových zŕn sa začnú okamžite rozpúšťať voľné aminokyseliny, bielkoviny a oleje, prilákajúc tak ryby z okolia. Pelety sa rozpúšťajú pomaly, preto zostanú dlho na kŕmnom mieste, neodnesú ich ani menšie prúdenia.

Celý rok sa dobre používa, ale v letných mesiacoch produkuje najlepšie výsledky!
 

Dodatočné parametre

Kategória: Pelety
Kód tovaru: PMFBM-P20

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: