Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

SBS RED ONE JUICE

Kód: SBS15000
Novinka
Značka: SBS
od 9,40 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Typ: Red One Juice, Balenie: 300 ml, KS v balenie: 1
Skladom - dodáme do týždňa | SBS15000
9,40 €
Typ: Red One Juice, Balenie: 1000 ml, KS v balenie: 1
Skladom - dodáme do týždňa | SBS14999
18,90 €

Podrobný popis

SBS Red One Juice

Snáď neprezradíme žiadnu tajnosť tým, že úspech rybára z hľadiska ulovených rýb alebo frekvencie záberov vieme vo veľkej miere ovplyvniť rôznymi tekutými prísadami. Obľúbenosť dipov alebo pri SBS obľúbených liquidov s obsahom CSL (Corn Steep Liquor, čiže likér z kukuričných klíčkov), nakoľko sa ako v chladných, tak aj v teplých obdobiach po prieniku do vody okamžite rozpúšťajú a v nich obsiahnuté atraktory vzbudia záujem u rýb.

Red One Juice je agresívna, výnimočne účinná tekutina novej generácie, ktorá po prieniku do vody prinúti ryby ku kŕmeniu. Tekutinu môžeme naliať priamo na nástrahu, na kŕmnu zmes alebo na zrná určené na kŕmenie. Jej zvláštnosťou je, že je vyrábaná jedinečnou technológiou, ktorú nemožno napodobniť pri žiadnom inom výrobku.

V roku 2021 na III. Maconka Bojlis Superpohár skončil SBS SziKo Team s 1965 kg-ami prvý, SBS Tizo Carp Team zas s 1679 kg druhý. Tímy SBS na 115 hodinových pretekoch s týmito výsledkami vytvorili nový rekord. Pri tomto neuveriteľnom výsledku zohral výraznú úlohu aj Red One Juice!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: