SET UDIAREN

Kód: 12044728
Značka: neuvedený
75,90 €
Skladom - dodáme do týždňa

Detailné informácie

Podrobný popis

SET UDIAREN

V sade sa nachádza jedna nehrdzavejúca udiareň na ryby od Energo Teamu. V údení rýb skryté gastronomické príležitosti treba využiť ako vo všedný deň, tak aj pri kempovaní a viacdňových rybačkách!
Malé nádržky je potrebné naplniť denaturovaným liehom, následne vieme úroveň dymenia regulovať pomocou prístroja.

Použitie je jednoduché: naplňte horáky denaturovaným liehom, následne ich umiestnite do spodnej časti udiarne. Po zapálení možno intenzitu plameňa regulovať. Umiestnite nad plameň údiacu jednotku a do jamky v jej spodnej časti nasypte piliny. Nad piliny umiestnite kovovú platňu, ktorá je súčasťou sady, nad ňu zas rošt, ktorý drží údiace sa potraviny. Nakoniec uzavrite poklop a upevnite ho. Intenzitu dymenia možno regulovať. Pri používaní udiarne dodržiavajte bezpečnostné pravidlá, v žiadnom prípade sa nepokúšajte znovu napĺňať udiareň pokiaľ by horáky ešte mohli horieť!

Plameň denaturovaného liehu je slabo viditeľný, jeho výpary sa môžu v okamihu vznietiť. Udiareň sa predáva s kvalitnými pilinami z bukového dreva, ktoré neobsahujú žiadne chemické prvky. Možno ich používať ako v studených, tak aj v teplých udiarňach.

NÁVOD


Dodatočné parametre

Kategória: VÝHODNÉ SETY
Kód tovaru: 12044-728

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: