WIZARD BLYSKÁČ BLD SPIN CARP

Kód: 84235804
Akcia
Značka: Wizard
5,33 €
Skladom
Farba
Variant
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Wizard BLD Spin - Carp blyskáč série EnergoTeam Wizard ponúka riešenie pre rybárov preferujúcich lov dravých rýb a prívlač.

Nie je tomu inak ani pri najnovšej nástrahe na prívlač, ktorá so 4 škálami rozmerov splní farebnými variáciami všetky nároky tejto metódy.

BLD Spin Carp má kompaktnejší, zaokrúhlenejší tvar. Je ideálny na menších kaprov, karasov, ktorý po prieniku do vody vysokou rezonanciou vyvolá záujem rýb. Vďaka impozantným farbám a kmitajúcemu pohybu môže stať úspešnou zbraňou prívlačových rybárov.

Vďaka vyhotoveniu sa ťažšie zasekáva medzi kameňmi, zaseknutie minimalizuje inštalovanie háčikov s dvoma ramienkami. (Háčiky musia stáť v rovnakom smere, to zaručuje dokonalý zásek).  

Vďaka trom dierkam na chrbte vieme zmeniť ich uviazanie, tým predvádzajú iný druh pohybu. Vďaka rozmerom ho možno použiť v širokom spektre možností od plytších jazier po prívlač na tečúcich vodách. Odporúčaný variant na všetky domáce dravé ryby, pri väčších variantoch sa môžu na háčik zavesiť aj nečakané bonusové ryby.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: