WIZARD NAVIJAK SAMURAI SPIN

Kód: 20614200
od 41,29 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Varianta: Brzdový systém: Predná brzda, Cievka: Kovová, Hmotnosť: 253 g, KS v balenie: 1, Kapacita cievky: 0,16 mm / 180 m, Materiál tela…
Skladom - dodáme do týždňa | 20614200
41,29 €
Varianta: Brzdový systém: Predná brzda, Cievka: Kovová, Hmotnosť: 345 g, KS v balenie: 1, Kapacita cievky: 0,30 mm / 180 m, Materiál tela…
Skladom - dodáme do týždňa | 20614400
43,59 €

Podrobný popis

Prívlačový navijak Wizard Samurai Spin

Produkty obľúbenej prívlačovej série EnergoTeam Wizard Samurai sa už osvedčili u mnohých rybárov. V rámci tejto línie sa teraz objavuje s prívlačovými prútmi Samurai ladiaci navijak Spin v dvoch rozmeroch.

Produkt má grafitové telo a odľahčenú hliníkovú cievku. Na vonkajší dizajn nemôžu byť sťažnosti, dostal k sérii sa hodiace štýlové prvky neónovo zelenej farby. Úspešným zdolávaniam napomáha precízna predná nelepiaca sa brzda. Ľahký chod zabezpečuje 6+1 ložísk.

Okrem hliníkovej cievky je kovová aj kľučka, rukoväť zas zabezpečuje príjemné držanie aj po niekoľkých sto náhodoch, čo je u prívlačových navijakov nezanedbateľná vlastnosť.

Dostupné v 2 rozmeroch.
Rozmer 2000 s tenšou pletenou k light prívlači, 4000-ka sa môže stať obľúbencom medium prívlačiarov.

Vzhľadný produkt vhodný pre začiatočníkov i pokročilých rybárov.

Na navijak sa dostala kvalitná prvá brzda odolná voči opotrebovaniu. Jej veľkou výhodou je, že s jej používaním môžeme predísť strate úlovku z dôvodu jej náhleho výpadu. Brzdu navijaka je dobré nastaviť ešte pred začiatkom lovu tak, aby bola v harmónii s ostatnými prvkami montáže. S na cievke navijaka sa nachádzajúcou regulačnou skrutkou vieme priebeh zdolávania pohodlne kontrolovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Prívlačové navijáky
Kód tovaru: 20614-200

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: