WIZARD PODBERÁK PREDATOR (POGUMOVANÝ)

Kód: 71068080
32,90 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2024

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Podberák Wizard Predator

V rámci Wizard série si zastúpené produkty maximálne užijú najmä zástancovia prívlačovej metódy. Aj tento produkt rozširuje líniu, ktorá môže byť výborným pomocníkom bezpečného vyberania rýb, nech je reč o love z člna alebo z brehu.

Predator má sieťku predovšetkým na dravce, ktorej hlavná prednosť je v jej kompatibilite, keďže je skladacia, veľmi dobre sa zmestí aj vedľa prúta. So sklopenou hlavou je rozmer pri prenášaní len 86x28 cm.

Hlava sa ľahko skladá a rozkladá. Po otvorení možno rukovätnú časť poľahky pohybovať po rúčke, za ktorou sa adaptér fixuje 2 kovovými stláčateľnými jednotkami.

Jej skladanie a rozkladanie je podobne jednoduché, stlačením 2 kovových jednotiek možno do adaptéra vsunúť rukoväť, ktorú možno tlačiť až po hlavu.

Na hlave dostala miesto gumovaná sieťka, preto do seba nevsaje vlhkosť, nezasekne sa do háčikov, ani do plutiev rýb, aj slizu vie do seba vsať menšie množstvo, preto sa prakticky skladuje aj doma.

Hmotnosť: 740 gramov.

Nezávisle od skúseností ide o produkt odporúčaný pre všetkých rybárov loviacich dravé ryby, ohľaduplné podobratie rýb týmto produktom je zaručené a vzhľadom k rozmerom sa v nej dokonale zmestia aj kapitálne jedince. 

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne podberáky
Prepravný Rozmer: 86x28 cm
Materiál: hliník+gumená sieť
Dĺžka: 145 cm
Vlastnosti: 740 g
Rozmer: Hlava:60x48x50cm
Typ: Predator
Počet dielov: 1
V balení: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: