WIZARD RYBÁRSKY PRÚT SAMURAI SPIN

Kód: 13187212 13187214 13187242 13187243 13187271 Zvoľte variant
Poznáte z Fishing&Hunting
Značka: Wizard
57,90 € 53,90 € 54,90 € 57,90 € 59,90 € od 53,90 €
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Počet dielov
Varianta
Vrhacia záťaž
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Špička medzi rybárskymi prútmi Wizard, ktorú sa oplatí predstaviť!
Ihneď si všimneme, že Wizars Samurai Spin možno rozdeliť na dve skupiny.

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Špička medzi rybárskymi prútmi Wizard, ktorú sa oplatí predstaviť!
Ihneď si všimneme, že Wizars Samurai Spin možno rozdeliť na dve skupiny. Prvou je typ s ihlovou špičkou.
Je pre ne typické, že disponujú strnulou karbónovou špičkou, ktorá umožňuje veľmi citlivé vedenie nástrahy. Okrem toho môžeme používať maličké nástrahy s najtenšími šnúrami. Testovacie lovy ukazujú, že i v mnohých prípadoch aj v úplne mŕtvych vodách vieme vyčarovať dravé ryby použitím nástrahy adekvátnej veľkosti. To v takmer všetkých prípadoch znamená zmenšovanie rozmerov. Najmäkší, 0,5-5 g variant! To znamená, že s ním vieme viesť aj 2 cm umelú nástrahu tak, aby sme mali jej pohyb úplne pod kontrolou. Najdlhší člen série s najväčšou vrhacou záťažou je 240-ka s 2-8 g! Tieto prúty okrem toho, že sú veľmi citlivé, sú aj neuveriteľne pevné, disponujú A akciou. Teda počas zdolávania zvedú súboj aj s väčšími jedincami. S najdlhším prútom sme počas testovaní ulovili aj 4-5 kg zubáčov! A často sa potvrdilo, že si ryba nie vždy praje veľkú nástrahu! Používajme k nemu tenučkú nanofilovú alebo pletenú šnúru, monofilovú a fluorokarbón. Ale naozaj len s niekoľko kg nosnosťou, pretože pri hrubších šnúrach stratí citlivosť a aj tak je to zbytočné. Druhý "klasický" variant s rúrkovitým špicom.
Tenká výstroj s veľkou nosnosťou, ktorá je vhodná v prvom rade k lovu gumenou rybkou, ale krásne s nimi možno viesť aj wobblery a blyskáče. Disponujú B akciou, preto počas zdolávania pekným oblúkom preberajú na ne pôsobiacu záťaž. To nájdeme už varianty s väčšou vrhacou záťažou, okrem toho, že ich hmotnosť zostala čo najmenšou. Stačí ak sa pozrieme na hmotnosť 240-tky prútu s vrhacou záťažou 7-35 g, ktorá je 160 g!!! V kombinácii s adekvátnym, potrebne ľahkým navijakom tvoria dvojicu snov, s ktorou je radosť loviť na prívlač. Podstatným je aj rozloženie hmotnosti, ale čo je ľahké, to je ľahké. Zvládajú aj 0,10-0,12-ky pletené šnúry a monofily okolo 0,22 mm. Preto s ním možno vytiahnuť veľké ryby, trebárs aj menšie sumce. Pri šťuke a zubáčovi nie je limit! Spoločné charakteristiky:
- Rad očiek Na Samurai Spine je dôležité vyzdvihnúť rad očiek. Všetky sú K očkami, ktoré zabránia, aby počas náhodu natočená šnúra okamžite z nich skĺzla, preto sa nám nemôže stať, aby sa počas náhodu kmeňová šnúra pretrhla. Ich stopky sa neohýbajú a ich vložka je najvyššej kvality! - Rukoväť - Držiak navijaka Moderná delená rukoväť umožňuje pohodlie. Zabezpečuje stabilné držanie a napomáha pri znižovaní hmotnosti. Vrchné duplonové držadlo sa hodí pri love v zimnom období, keďže je omnoho teplejšie, ako klasický korok. Horná časť držiaka navijaka je vstavaná spolu s rukoväťou. Jeho otáčaním dokážeme stiahnuť držiak navijaka. Z hľadiska pohodlia nie je jedno, aká je rukoväť prúta dlhá! Preto z dôvodu ľahšieho výberu pridávame aj nasledujúce: 180 cm 0,5-5 g: 34 cm 180 cm 2-8 g: 37 cm 180 cm 3-15 g: 38 cm 210 cm 0,5-5 g: 38 cm 210 cm 2-8 g: 40 cm 210 cm 7-35 g: 47 cm 240 cm 2-8 g: 42 cm 240 cm 7-35 g: 47 cm 270 cm: 5-25 g: 49 cm Tieto hodnoty sú myslené ako vzdialenosti od spodku prúta po vrchnú časť rukoväte! Materiál
Sú vyrobené z materiálu IM9. V poslednom čase sme sa len málo stretávali s týmto materiálom, ale naozaj si veľmi zaslúži pozornosť! Už-už pripomína prúty z najvyššej kategórie, ich ľahkosť a strnulosť, popri tom, že disponujú obrovskou silou. Avšak čím má prút vyššie IM číslo, tým viac musíme dbať na to, že menej tolerujú buchnutia a strety s ostrými predmetmi, keďže náš materiál vo väčšej miere obsahuje karbón, ako napríklad prút z materiálu IM7. Všetky rybárske prúty disponujú uškom na zaseknutie šnúry. Nie len vyklápacím krámom! Reálnym fixným očkom, do ktorého sa nezasekne šnúra a háčik umelej nástrahy stabilne drží. Záverom možno zhrnúť, že sa zrodil kvalitný prívlačový prút. V rámci pestrej ponuky dĺžok a vrhacích záťaží si každý nájde pre seba tú ideálnu, nech je reč o hobby prívlačiaroch, alebo profesionálnych pretekárskych rybároch. Prajeme všetkým na zážitky bohaté rybačky!

Dodatočné parametre

Kategória: Prívlačové
Dĺžka: 210 cm
Hmotnosť: 125 g
Prepravný Rozmer: 112 cm
Akcia: B
KS v balenie: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: