Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

WIZARD TAŠKA NA PŘÍVLAČ 4 PŘIHRÁDKY

Kód: 72136999
Značka: Wizard
44,90 €
Skladom - dodáme do týždňa
ET Wizard prívlačová taška so 4 krabičkami - Wizard prívlačová taška je produkt s kompaktným rozmerom, ktorý sa ľahko prenáša, dobrá voľba aj ku skautingu. Vnútro je jednopriestorové, v ktorom sa vďaka optimálnemu využitiu miesta nachádzajú 4 kusy rovnakých prívlačových krabičiek s rôznym rozostavením priečok. Do prednej časti sa dostala menšia taška s rukoväťou, ktorú možno použiť aj zvlášť. Okrem toho sa na jej bokoch nachádzajú 2 vačky, ktoré dostali sieťové vypracovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

V Energo Team Wizad sérii v rámci lovu dravých rýb budú s produktom maximálne spokojní hlavne zástancovia prívlačovej metódy. Lov na prívlač má množstvo foriem, z ktorých majú rybári možnosť výberu z množstva sortimentu nástrah. Avšak po istom čase sa uskladnenie a prevoz tohto sortimentu môže stať ťažkým. K tomu je ideálnou voľbou Wizard taška.

Prívlačová taška Wizard je produkt s výnimočne kompaktnými rozmermi, ľahko sa prenáša, je dobrou voľbou aj ku skautingu. Ramenný popruh je potrebne silný s nastaviteľnými rozmermi. Taška dostala vodoodolný materiál, na jej prednej časti má miesto menšia taška s rukoväťou a klipovým vypracovaním, ktorú možno používať aj zvlášť. Okrem nej sa po bokoch tašky nachádzajú 2 sieťkové vačky.

Vnútro je jednomiestne, v ktorom sa vďaka optimálnemu využitiu miesta nachádzajú 4 kusy rovnakých prívlačových krabičiek s rôznym rozostavením priečok.
Rozmery krabičiek: 27x18x4 cm.

Dostaneme krabičky s 2 rozostaveniami priečok. Dve s 3 rovnakými časťami a 15 varírovateľnými priečkami a 2 kusy s rozostavením 4+1 (4 menšie a 1 veľká) so 14 varírovateľnými priečkami.

Selekciu trojháčikov a iných nástrah možno v krabičkách vypracovať dokonale, čím vytvoríme praktickú skladovaciu a prenášaciu jednotku.Vonkajšie rozmery:

Výška: 20 cm

Šírka: 30 cm

Hĺbka: 20 cm

Zhrňujúc, zostava tašky a krabíc spĺňajúca všetky nároky prívlačových rybárov, ktorá je dostupná so štýlovými zelenými prvkami ladiacimi s prútmi i navijakmi Wizard série.

Produkt je vhodný pre všetkých prívlačových rybárov, ktorí chcú svoje nástrahy skladovať systematicky a v bezpečí.

Dodatočné parametre

Kategória: púzdra na prívlač
Kód tovaru: 72136-999
Materiál: Oxford
Rozdelenie: 1 hlavná priehradka + 2 vedľajšie
Vlastnosti: S odnímateľnou menšou taškou
Rozmer: 20x35x25 cm
Typ: Prívlačová
Obsah: 4 krabičky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: