Zákaznícka podpora:info@fishingbox.sk

WIZARD TROJHÁČIK 374M BRONZ

Kód: 49374001
Značka: Wizard
od 2,98 €

Zvoľte variant

Wizard Grizzly trojháčik - Dvojnásobne silnejší kvalitný a odolný trojháčik, ktorý je teraz dostupný v pestrej škále rozmerov. Menšie rozmery sa dokonale hodia k výmene háčikov u menších wobblerov, u ktorých továrenská kvalita háčikov zaostáva od očakávaných parametrov. Väčšie rozmery zas k stredným a väčším wobblerom a umelým nástrahám, okrem nich však môžu byť istými prvkami montáže so živými rybkami, alebo koncových montáží na sumcov.    Wizard Grizzly 374M je bronzový trojháčik s dvojnásobnou silou

Detailné informácie

Varianta: Balenie: 4 ks / balenie, Farba: Bronz, Rozmer: 1, Variant: 2X posilnený
Skladom - dodáme do týždňa | 49374001
2,98 €
Varianta: Balenie: 4 ks / balenie, Farba: Bronz, Rozmer: 2, Variant: 2X posilnený
Skladom - dodáme do týždňa | 49374002
2,98 €
Varianta: Balenie: 5 ks / balenie, Farba: Bronz, Rozmer: 4, Variant: 2X posilnený
Skladom - dodáme do týždňa | 49374004
2,98 €
Varianta: Balenie: 5 ks / balenie, Farba: Bronz, Rozmer: 6, Variant: 2X posilnený
Skladom - dodáme do týždňa | 49374006
2,98 €
Varianta: Balenie: 5 ks / balenie, Farba: Bronz, Rozmer: 8, Variant: 2X posilnený
Skladom - dodáme do týždňa | 49374008
2,98 €
Varianta: Balenie: 6 ks / balenie, Farba: Bronz, Rozmer: 10, Variant: 2X posilnený
Skladom - dodáme do týždňa | 49374010
2,98 €
Varianta: Balenie: 6 ks / balenie, Farba: Bronz, Rozmer: 12, Variant: 2X posilnený
Skladom - dodáme do týždňa | 49374012
2,98 €
Varianta: Balenie: 6 ks / balenie, Farba: Bronz, Rozmer: 14, Variant: 2X posilnený
Skladom - dodáme do týždňa | 49374014
3,74 €
Varianta: Balenie: 4 ks / balenie, Farba: Bronz, Rozmer: 1/0, Variant: 2X posilnený
Skladom - dodáme do týždňa | 49374100
3,74 €
Varianta: Balenie: 4 ks / balenie, Farba: Bronz, Rozmer: 2/0, Variant: 2X posilnený
Skladom - dodáme do týždňa | 49374200
3,74 €

Podrobný popis

Energo Team Wizard séria sa zamerala uspokojiť nároky rybárov loviacich dravé ryby okrem iného, aj pestrou škálou produktov. Súčasťou série je aj tento klasický trojháčik ideálny k lovu dravých rýb, k prívlači.      Kvalitný a odolný trojháčik s pestrou škálou rozmerov, ktorá uspokojí nároky aj tých najnáročnejších. Menšie rozmery sa dokonale hodia k výmene háčikov u menších wobblerov, u ktorých továrenská kvalita háčikov zaostáva od očakávaných parametrov.Väčšie rozmery zas k stredným a väčším wobblerom a umelým nástrahám, okrem nich však môžu byť istými prvkami montáže so živými rybkami, alebo koncových montáží na sumcov.   Používanie kvalitných háčikov je dôležité, keďže tým vieme predísť nepríjemným problémom spojeným s uvoľnením ryby z háčika.     Hrubý háčik s hrotom, ktorého hrot sa mierne prehne naspäť, disponuje dokonalým vypracovaním a bradou, tým poľahky prenikne cez kostnaté časti ryby a neuvoľní sa. Háčik má bronzovú farbu.     Ideálna voľba k lovu šťuky, zubáča i sumca, nech je reč o prívlači alebo love dravých rýb s položeným prútom.    Tip k lovu so živou rybkou: Po navlečení rybky natiahnime na háčik kus gumenej trubičky, ktorá zabráni skĺznutiu rybky počas náhodu a pri prieniku do vody.    Tip k prívlači: K výmene háčikov sa odporúča použitie klieští na otváranie kľúčových krúžkov.  - nástraha má zvláštní, boční zřezané vyhotovení, které dokonale imituje pohyb zraněné rybky. Vedení je podobné jako u jiných plandavek, v pomalém a pravidelném tempu, ale můžeme s ním realizovat třeba i efekt padajícího listu, i s úplným zastavením, takto bude zajímavá hlavně pro štiky. Pravidelně, klidně i rychle vedená je zase dokonalou pro ulovení bolenů.  Wizard Slice plandavka s háčkem s umělou muškou.Jedna z najpoužívanejších foriem protihrotu, ktorých veľkosť závisí od tvaru, veľkosti a metódy použitia háčika. O jeho veľkosti možno povedať, že garantuje dokonalé zavesenie a optimálne držanie ryby, pričom zaručuje šetrné uvoľnenie ryby z háčika.

Dodatočné parametre

Kategória: trojháčiky
Kód tovaru: 49374-001

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie