WIZARD TROJHÁČIK gIZZLY EC776

Kód: 49774108 49774208 49774308 49774801 49774802 49774804 49774806 Zvoľte variant
Značka: Wizard
2,50 €
Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Skladom - dodáme do týždňa Zvoľte variant
Farba
Rozmer
Varianta
Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Ako sa inak môže volať táto americká firma, ktorá vyrába také silné a spoľahlivé výrobky, ako Grizzly! K háčikom bronzovej farby určeným na lov dravých rýb, s očkom a troma hrotmi pristane porekadlo, ktoré hovorí, že názov zaväzuje.Dlhé, posilnené zvarené ramienko, čo pri tomto háčiku znamená štvornásobnú silu, sa postará o to, že náš háčik zdolá aj tie najtvrdšie situácie a ostré hroty nám zas zaistia istý zásek. Štvornásobne silný trojháčik, ktorý je dostupný vo veľkostiach 6 – 3/0 dokazujú, že zdolajú aj staršie sumce aj v tých najextrémnejších podmienkach. Sú výbornou voľbou k sumcovým woblerom a k lovu s vábničkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako sa inak môže volať táto americká firma, ktorá vyrába také silné a spoľahlivé výrobky, ako Grizzly! K háčikom bronzovej farby určeným na lov dravých rýb, s očkom a troma hrotmi pristane porekadlo, ktoré hovorí, že názov zaväzuje.Dlhé, posilnené zvarené ramienko, čo pri tomto háčiku znamená štvornásobnú silu, sa postará o to, že náš háčik zdolá aj tie najtvrdšie situácie a ostré hroty nám zas zaistia istý zásek. Štvornásobne silný trojháčik, ktorý je dostupný vo veľkostiach 6 – 3/0 dokazujú, že zdolajú aj staršie sumce aj v tých najextrémnejších podmienkach. Sú výbornou voľbou k sumcovým woblerom a k lovu s vábničkou.Rovno stojaci hrot je jedným z najstarších tvarov hrotu. V súčasnosti konečnú profiláciu získavajú modernými chemickými procesmi či lasermi, ktorá je trvácna a veľmi úspešná.Ramienka tvaru ucha sú od začiatkov obľúbeným tvarom. Používajú ho predovšetkým pri veľkých a stredne veľkých háčikoch. Ich viazanie možno vyriešiť jednoduchým clinch uzlom. Obľúbený u boilies a heeder rybárov.Jedna z najpoužívanejších foriem protihrotu, ktorých veľkosť závisí od tvaru, veľkosti a metódy použitia háčika. O jeho veľkosti možno povedať, že garantuje dokonalé zavesenie a optimálne držanie ryby, pričom zaručuje šetrné uvoľnenie ryby z háčika.

Dodatočné parametre

Kategória: trojháčiky
Kód tovaru: 49774-108

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: