WIZARD TYROLSKÝ DRIEVKOVITÝ MONTÁŽ PRE DRAVÉ RYBY LIVE BAIT RIG

Kód: 79321010
Novinka
Značka: Wizard
6,56 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Varianta: Balenie: 1 ks/balenie, KS v balenie: 1, Pevnosť v ťahu: 0,30 mm - 13 kg, Rozmer: Light 20 g, Typ: Live Bait Rig, Veľkosť háčika…
Skladom - dodáme do týždňa | 79321010
6,56 €
Varianta: Balenie: 1 ks/balenie, KS v balenie: 1, Pevnosť v ťahu: 0,30 mm - 13 kg, Rozmer: Medium 40 g, Typ: Live Bait Rig, Veľkosť…
Skladom - dodáme do týždňa | 79321020
6,56 €

Podrobný popis

Wizard Live Bait Rig Tyrolská Drievkovitá montáž na dravé ryby

Na základe úspechu našich predpripravených montáží Rapid sme vyhotovili pre zástancov lovu dravých rýb super riešenie rozširujúce sortiment Wizard.

Táto Live Bait Rig montáž je k rybolovu pripravená rapid tyrolsko-zubáčová montáž, ktorá je super riešením pre začiatočníkov a pre rybárov oboznamujúcich sa s metódami lovu dravých rýb, ale je aj super doplnkom promptných rybačiek a to vďaka možnosti časovej úspory.

Tyrolské drievko je špeciálna záťaž, ktorá bude vďaka odľahčeniu vo vode plávať. Tento typ je najčastejšie používaný pri love zubáča.

Produkt vďaka časti nad záťažou po prieniku na dno neľahne, ale práve naopak, zdvihne sa, preto zapojenú nástrahu aj vo vyšších vrstvách vody dokonale ponúkneme pre dravé ryby.

Má predĺžený tvar, preto disponuje výbornými náhodovými parametrami.

Okrem tyrolského drievka Live Bait Rig obsahuje 2 kusy T-Pomôcky proti zamotaniu (vďaka tomu bude pohyb malých rybiek úplne voľný) a 2 kusy kvalitných háčikov na zubáča, ktoré sú uviazané na 0,30 mm Fluorokarbónovú šnúru, na ktorej konci sa nachádza obratlík s karabínkou.

Jeho aplikácia je veľmi jednoduchá, stačí uviazať klip na konci montáže s kmeňovou šnúrou, a umiestniť na háčiky 2 malé rybky. To je všetko.
td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: