IBITE ŠPIČKA FEEDER - CARP EXPERT METHOD FEEDER

Kód: IB330369
od 16,90 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Vernostný program
Vernostný program
zľava až do -15%
Doprava zdarma od 49€
Doprava zdarma
už od 49€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doručenie do štvrtého dňa
Doručenie do štvrtého dňa
na akúkoľvek adresu
Varianta: Balenie: Náhradná špička + led + batéria, Farba: Červená, Materiál: Carbon, Rozmer: 3 oz, Priemer: 3.4 mm, Typ: Carp Expert…
Skladom | IB330367
Môžeme doručiť do: 24.6.2024
18,90 €
Varianta: Balenie: Náhradná špička + led + batéria, Farba: Zelená, Materiál: Sklolaminát, Rozmer: 2 oz, Priemer: 3.4 mm, Typ: Carp Expert…
Skladom | IB330369
Môžeme doručiť do: 24.6.2024
16,90 €

Podrobný popis

Set iBIte Feeder špičky - Carp Expert Method Feeder

Značka iBite znie zaujímavo, dáva predpokladať nejakú technickú novinku. To platí pre všetky produkty v sérii. Všetky produkty značky iBite sa zakladajú na najčerstvejších novinkách a najnovšom vývoji, uľahčujú a ešte zaujímavejším spravia všedné dni rybárov i čas strávený na vodnom brehu.

Aktuálna séria produktov poskytuje zaujímavé riešenie feeder rybárom k nočnému lovu. Produkt bol inšpirovaný nočným lovom s kmitajúcou špičkou. Pohľad na prehnutý tenký špic v úplnej tme a ešte krajšiu rybu dostať na breh sú úžasné momenty, avšak aby k nim mohlo dôjsť, musíme v tme vidieť špičku prúta, k čomu potrebujeme svietiaci patrón, lampu alebo iné osvetlenie, ale tie si často vyžadujú kompromis alebo pri rybačke z náhleho popudu nie je v taške takýto produkt.

K týmto problémom ponúkajú riešenie iBite svietiace špičky, ktoré sú založené na Ledkovo-batériovom systéme. Pre tento cieľ na koniec feeder špičky je potrebné umiestniť Led zdroj svetla s batériou a nočný rybolov môže začať. Po ukončení rybolovu je potrebné len vytiahnuť batériu z Ledky, odložiť ju, aby sme ju pri najbližšej príležitosti mohli použiť.

AJ k 1-2 hodinovej rybačke z náhleho popudu je vhodné riešenie.

Tento produkt je set kompletnej ledkovej feeder špičky, ktorá je použiteľná k Carp Expert Method Feeder sérii, umožniac použitie koncového očka s ledkovým systémom.

Obsah:

- Batéria 211 - Priemer: 2.4 mm

- K nej prislúchajúca Led (dostupné v dvoch farbách)

- Náhradná špička Carp Expert Method Feeder s iBite očkom

Batérie 211 poskytujú úplný jas prislúchajúcim ledkám po dobu minimálne 24 hodín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: